top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraFundacja Projekt Mokotów

Letnie warsztaty teatralne dla 3 edycji programu SkillUp – Sztafeta Kompetencji

Nareszcie przyszła pora na jedno z naszych sztandarowych i naszych ulubionych wydarzeń w ramach SkillUp – na letnie warszaty teatralne. Przez najbliższe dwa tygodnie nasi podopieczni z 3 edycji SkillUp – Sztafeta Kompetencji będą codziennie intensywnie pracować nad spektaklem, którego premiera odbędzie się we wrześniu.


Przed nimi 2 tygodnie codziennych zmagań z wyzwaniami nie tylko aktorskimi, ale przede wszystkim ze sobą – tak krótki czas wymaga szybkiego dostosowania się do nowych wyzwań i odkrycia w sobie energii scenicznej, która ma zaprocentować podczas prawdziwych występów.

Warsztaty poprowadzi Anna Iwasiuta-Dudek - aktorka i instruktor, która od lat występuje na deskach teatralnych i prowadzi warsztaty z młodzieżą. Nad pracami czuwa Agnieszka Lasek-Piwarska, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Starachowicach i nasz dobry duch czuwający nad całą ekipą gdy nas nie ma na miejscu.


Patrząc na naszych podopiecznych, na ich energię i zaangażowanie w temat jesteśmy spokojni o wynik i już nie możemy doczekać się premiery!

8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Mentoring

Comments


bottom of page