top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraFundacja Projekt Mokotów

Rewizyta w Starachowicach

Po intensywnym i pełnym emocji wyjeździe do Warszawy przyszedł czas na tradycyjną rewizytę całego zespołu Fundacji w Starachowicach, w którym prowadzimy 3. edycję naszego programu SkillUp – Sztafeta Kompetencji. Tym razem to my byliśmy oprowadzani przez naszych podopiecznych po ich rodzinnym mieście, o którym zdecydowanie za mało się słyszy – a ma się czym pochwalić!


Dwa dni spędzone w Starachowicach były intensywne – uczestnicy 3. edycji zadbali o to, żebyśmy się nie nudzili. W ramach wycieczki po tym bardzo pagórkowatym mieście (można wyrobić sobie dobrą kondycję) zobaczyliśmy jego najpiękniejsze fragmenty i ujmujące swoim charakterem perły architektoniczne (kto nie był, ten powinien szybko wybrać się i zwiedzić Muzeum Przyrody i Techniki: http://ekomuzeum.pl/). Zwiedzanie zwieńczyło zdobycie Łysej Góry, a właściwie Góry Świętego Krzyża i podziwianie widoków z Gołoborza Świętokrzyskiego.
Drugi dzień spędziliśmy na ustalaniu harmonogramu dalszej współpracy w ramach 3. edycji SkillUp. W lipcu mają odbyć się warsztaty z psychologami, w ramach których pomożemy naszym podopiecznym zidentyfikować swoje mocne i słabe strony oraz określić predyspozycje zawodowe i kierunki rozwoju. Sierpień natomiast stać będzie pod znakiem rozwoju wszystkich kompetencji na które kładziemy nacisk w ramach programu SkillUp (odwaga, współpraca, komunikacja, podejmowanie decyzji, determinacja i ciekawość) – odbędą się dwutygodniowe warsztaty teatralne, które zwieńczone będą premierą spektaklu. W ramach przygotowań do warsztatów przeprowadziliśmy kilka ćwiczeń, które już teraz odkryły kilka nieoszlifowanych talentów scenicznych – z niecierpliwością czekamy na premierę 😊

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Mentoring

Comentários


bottom of page