Wesprzyj Nas

Twoje wsparcie ma dla nas fundamentalne znaczenie. Możesz zrobić to na kilka sposobów - niezależnie od formy, będziemy wdzięczni za pomoc.

 

Dzięki naszym darczyńcom, sponsorom, wolontariuszom, współpracownikom i zaangażowanym w naszą pracę możemy skutecznie i odważnie realizować nasz program.

 • Agnieszka Zielińska

  Zostań Partnerem

  Realizując program "SkillUp - Sztafeta Kompetencji" widzimy, jak wiele daje wsparcie organizacji, firm oraz osób, które poświęcają swoje środki, czas i zaangażowanie by pomóc nam realizować nasz cel. Jeśli szukasz Fundacji, której chciałbyś pomóc - skontaktuj się z nami.

   

  Mamy pomysły na wiele opcji wsparcia, nie tylko finansowego - chętnie się spotkamy i porozmawiamy wspólnie o możliwościach współpracy.

 • IMG_2593.JPG

  Tomasz Jacygrad

  Zostań Wolontariuszem

  Potrzebujemy Twojej energii!

  To najprostsza metoda wsparcia naszej Fundacji - wymaga zaangażowania Twojego czasu i energii. Mamy wiele pomysłów jak je wykorzystać :)

  Skontaktuj się z nami ze szczegółowymi pytaniami jak możesz nam pomóc. Jesteśmy także otwarci na wszelkie rady i pomysły, które moglibyśmy wykorzystać.

 • Picture1.jpg

  Agnieszka Zielińska

  Przyjdź na  M&A Charity Night

  7 czerwca 2019 roku odbędzie się już druga edycja M&A Charity Night, charytatywnego wieczoru organizowanego przez naszą Fundację. Zeszłoroczne wydarzenie zgromadziło 170 osób, a gościem specjalnym był prezydent miasta Słupsk - Robert Biedroń.

  W tym roku nie zwalniamy tempa. Ponownie spotkamy się, by wspólnie spędzić czas oraz wesprzeć działanie Fundacji.

 • Katarzyna Wawrzyniak

    Wesprzyj nas finansowo

  Twoja pomoc jest ważna. Każda złotówka przekazana na konto Fundacji jest efektywnie wykorzystywana do realizacji działalności statutowej i w 100% trafia na potrzeby naszych podopiecznych.

  Wszyscy nasi wolontariusze pracują pro bono, a Zarząd Fundacji dba, by całość środków była odpowiedzialnie i efektywnie przeznaczana na rozwój naszych programów.

©2018 by Fundacja Projekt Mokotów.